Sorularınız için ? +90.262 414 64 62
a
Kalite ve Güvenin Doğru Adresi
 
 


a a
aa a

TÜRKİYE DAĞITICILIKLARIMIZ

Alwil Software

Kerio Technologies
Fire Trust


avast SC Magazine Awards 2006 Winner avast SC Magazine Awards 2007 Finalist

Virus Bulletin vb100 Award

West Coast Labs Checkmark
a a

KULLANIM ŞARTLARI

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri' nden alışveriş yapan veya k2bit.com veya NexGenHoster.com sitesini kullanan tüm kullanıcıların siteyi gezerken veya alışveriş yaparken uyması veya kabul etmesi gereken bir takım kurallar ve şartlar bulunmaktadır.

Siparişiniz ortalama 3 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilebilir..

Teslimat koşulları:

  1. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün teslimatı ödemeyi gerçekleştiren kişi veya kişilere yapılır.
  2. Banka havalesi ile ödemesi yapılan ürünler, siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da teslim edilebilir.
  3. Bu siteden yapılan gönderilen herhangi bir değişiklik olmaksızın sadece Türkiye içi ikamet adreslerine kargo edilir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler:

Teslim sırasında paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde kargo firmasından kaynaklanabilecek sorunların bedelini siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bununla birlikte ürününüz garanti kapsamı dışında da kalabilir. Bu gibi durumlarda bizimle hemen iletişime geçiniz. Biz size yapmanız gerekenlerle ilgili yol göstereceğiz.

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirmiyim?

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirsiniz. Ürünü teslim alacak kişi kimlik ibrazında bulunmak zorundadır. Bu nedenle alıcı kişinin bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz.

Stok durumu:

k2bit.com veya NexGenHoster.com' de satılan ürünler için minimum stok miktarı yoktur. Bu nedenle gün içinde bazı ürünler stoklarımızda kalmamaktadır. Bu gibi durumlar yanı sıra tedarikçi firmalarda da istenilen ürün kalmamış olabilir. K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri ekibi hızlı bir şekilde ürün stok durumunu kontrol eder ve aksi bir durum söz konusu ise sizi bilgilendirir.

Stoklarımızda bulunmayan ürün sipariş ettiyseniz uygulanacak prosedür şudur:

  1. Ödemenizi farklı bir sipariş için değerlendirebilirsiniz.
  2. Ürünün tedariki mümkünse size bildirilen süre içerisinde bekleyebilirsiniz.
  3. Ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza iade edilmesini talep edebilirsiniz. İade işlemi 24 saat içinde gerçekleştirilir.

Garanti şartları:

k2bit.com veya NexGenHoster.com' de satılan tüm ürünler üretici garantisi altındadır. Ürün detaylarında garanti süresi ile ilgili bilgi bulabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar üretici firmaların yetkili servisleri tarafından giderilecektir. K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecektir.

Satınaldığınız ürünleri Garanti Belgesi ile birlikte alacaksınız. Garanti belgesini süresi boyunca saklamanız gerekmektedir.

Ürün garantisinden yararlanmak için ürünle birlikte gelen garanti şartlarını mutlaka okumalısınız. Garanti şartlarına uyulmamasından doğacak sorunlardan dolayı mağdur duruma düşebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için ürününüzü teslim alırken garanti belgesini kontrol etmenizi ve garanti şartlarına uymanızı öneririz.

a a
   
 
telif hakkı © 2000 - 2007 K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Telefon: (533) 549 43 50 Faks: (262) 414 64 63
M. Fevzi Çakmak Cad. No: 40 41650 Gölcük KOCAELİ
 
tasarım ve barındırma NexGenHoster.com