Sorularınız için? +90.262 414 64 62
a
Kalite ve Güvenin Doğru Adresi
 
 


a a
aa a

TÜRKİYE DAĞITICILIKLARIMIZ

Alwil Software


avast SC Magazine Awards 2006 Winner avast SC Magazine Awards 2007 Finalist

Virus Bulletin vb100 Award

West Coast Labs Checkmark
a a

FİRMA HAKKINDA

İŞ ÖZETİMİZ

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri kurulduğu 1998 yılından beri büyük şirketlerin sahip olduğu kalite ve güveni, küçük şirketlerin sahip olduğu dinamizmi birlikte sunmaktadır. Şirket, NexGenHoster.com web sitesi üzerinden barındırma ve alanadı tescili hizmeti sunmaya 2002 yılında başlamıştır. Ayrıca sunmuş olduğu bayilik programı ile bayilerinin müşterilerine de tamamen şeffaf bir şekilde hizmet sunmaktadır. Başarısı, dost desteği, güvenilir servis ve güvenli ağ altyapısı üzerine kuruludur. Türkiye dağıtıcılığını yaptığı markalar ve konusunda uzman yerli ve yabancı şirketlerle yaptığı işbirliği ile müşterilerine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Güvenlik ve antivirüs yazılımları, network ürünleri, uydu haberleşme sistemleri, ağ tabanlı güvenlik sistemleri ve kameralar, video sunucuları, güç sistemleri ve daha pek çok konuda danışmanlık, eğitim, mühendislik ve projelendirme hizmeti vermektedir. 2004 yılı içinde Alwil Software ve 2005 yılının ilk yarısında Kerio Technologies' ten aldığı Türkiye dağıtıcılığı ile bu firmaların antivirüs, güvenlik duvarı ve posta sunucusu yazılımlarını yerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktadır. Ayrıca kurumların özel ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım hazırlamaktadır. Türkiye dağıtıcısı olduğu markalara ek olarak ithal ettiği ürünler ve işbirliği içerisinde olduğu yerli kuruluşlar ile müşterilerine güvenlik ve iletişim konularında anahtar teslimi çözümleri tek bir noktada bulma şansını vermektedir. K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri, yukarıda bahsi geçen konular üzerine, organizasyonu içinde yer alan elektronik ve haberleşme mühendisi, elektrik mühendisi, elektrik teknikeri, makine mühendisi ve montaj ekipleri sayesinde keşif, projelendirme, montaj ve eğitim hizmeti sunabilmektedir. Bu sayede geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini bir çatı altında buluşturarak anahtar teslimi çözümler üretmektedir.

FİRMA GEÇMİŞİ

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri kurulduğu 1998 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. İş hayatna başladığı tarihten 2002 yılına kadar sadece askeri birimler ve devletin diğer kurumlarına ait projelerde ve projelere ait ürün tedarikinde başarıyla görev almıştır. Bu tür kurumlarla işbirliği sonucu oluşan iş deneyimi, firmaya müşterilerine karşı yaptığı taahhütlerde ciddiyeti ve iş disiplinini kazandırmıştır. Verilen teklif ve yapılan taahhüt bu sayede icra aşamasında herhangi bir aksaklığa neden olmaksızın proje bitiş gününde teslim edilmektedir. 1999 Gölcük depremi firmada hem personel hem de ofis yapılanması konusunda ağır tahribata neden olduysa da çok kısa sürede yeniden yapılanmasını tamamlayarak deprem öncesi kaldığı yerden hizmet vermeye devam etmektedir.

2002 yılından itibaren kazandığı bu iş deneyimini özel sektörle de paylaşmaya karar vermiştir. Bölgemizde sanayinin gelişmiş olması bize iş fırsatı da yaratmıştır. İlk olarak hidrolik ve havalı otomasyon ve denetim sistemleri üzerine çalışırken, günün değişen ve gelişen şartlarına uyum sağlayarak mevcut sistemlerin elektronik sistemler ile bütünleşmesi için çaba harcamıştır. Ayrıca hızla küreselleşen dünya, sistemlerin yerel denetimden öteye uzak mesafelerden de denetlenmesine ihtiyaç duymuştur. Bu da hızlı ve güvenli bir internet erişimi ile gerçekleştirilrbilmektedir. Fakat teknolojinin gelişmesiyle sağlanan bu rahatlık beraberinde ciddi güvenlik problemleri de getirmektedir. Virüsler ve hacker saldırıları zaman zaman iletişim yolunun yavaşlamasına veya kesilmesine neden olabilmektedir. Bu konuda sunmuş olduğumuz sistemlerle bu sorun rahatlıkla aşılabilmektedir. Buna ek olarak küçük veya büyük olsun işletme ve kurumlarda karşılaşılan bir sıkıntı da ülkemizdeki enerji düzensizliğidir. Sistemlerde karşılaşılan arızalanma ve aksamaların pek çok kez nedeninin elektrik şebekesindeki gerilim düzensizliklerinden kaynaklanmaktadır ve bu neden çoğu kez gözden kaçmaktadır. Bu tür durumlarda da K2 Bilişim ve Internet Teknolojileri yerinde inceleme ve projelendirme imkanı sağlamaktadır. Kaliteli bir haberleşme sisteminin oluşturulması daha pek çok uygulamanın bu omurga üzerine yerleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır.


HEDEFİMİZ

Hedefimiz, günün değişen şartlarına hızlı bir şekilde uyum sağlayan bir kurum kimliğimizi koruyarak ve müşterilerimize en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmaya devam ederek arkamıza aldığımız güven ve müşteri desteği ile beraber yolumuzda hızla büyümektir. Ayrıca ürün portföyünü sürekli geliştirerek ve bu sayede en yeni teknolojileri, edinilen bilgi ve deneyimleri bir dost sıcaklığı ve samimiyeti içerisinde değerli müşterilerimize sunmaktır.

a a
   
 
telif hakkı © 2000 - 2007 K2 Bilişim ve Ä°nternet Teknolojileri
Telefon: (533) 549 43 50 Faks: (262) 414 64 63
M. Fevzi Çakmak Cad. No: 40 41650 Gölcük KOCAELİ
 
tasarım ve barındırma NexGenHoster.com