Sorularınız için? +90.262 414 64 62
a
Kalite ve Güvenin Doğru Adresi
 
 


a a
aa a

TÜRKİYE DAĞITICILIKLARIMIZ

Alwil Software


avast SC Magazine Awards 2006 Winner avast SC Magazine Awards 2007 Finalist

Virus Bulletin vb100 Award

West Coast Labs Checkmark
a a

HİZMETLER

ALANADI TESCİLİ VE BARINDIRMA HİZMETLERİ

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri, kurumsal müşterilerin bütün ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayabilmelerini sağlamak için 2002 yılından beri alanadı tescili ve barındırma hizmeti vermektedir. Amerika' da bulunan sunucuları sayesinde yüksek kalitede ve kesintisiz hizmet imkanı sunabilmektedir. Sunulan hizmetler arasında alanadı tescili, kobilere yönelik barındırma paketleri, kiralık sunucu, sunucu barındırma hizmetleri ve audio and video steraming sunucular bulunmaktadır. Mevcut hizmetler ve özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi bu konuda hazırlanmış olan aşağıdaki adresten edinebilirsiniz:

www.nexgenhoster.com

DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ

Elektronik iletişim sistemleri ve kurumların ihtiyaçlarına göre en verimli iletişimi nasıl gerçekleştirebilecekleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Çünkü kobi veya büyük ölçekli kuruluş olması önemli olmaksızın şirket içi ve şirket dışı iletişiminin yüksek performanslı ve ekonomik olması kurumun verimliliği açısından oldukça önemlidir. Bu metin tabanlı iletişim olabileceği gibi ses, video ve yazılım iletişimi de olabilir. Aynı zamanda bu iletişimin gizliliği ve güvenliği de işletmenin sırları açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle kurumlara, veri güvenliği ve gizliliği konularında bilinçlendirmeye yönelik eğitimler ve seminerler de vermektedir.

PROJELENDİRME VE MONTAJ HİZMETLERİ

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri, sunduğu ürünler ve diğer hizmetlere ek olarak, bu ürün ve hizmetler ile ilgili anahtar teslimi çözümler de sunmaktadır. Hem iletişim performansı hem de fiziksel ve sanal ortamdaki güvenlik gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Bu sayede müşteriler sadece sağlanan çalışma konforunun rahatını, güvenliğini ve arka planda yapılanları güvenilir ellere bırakmanın huzurunu yaşarlar.

 

a a
   
 
telif hakkı © 2000 - 2007 K2 Bilişim ve Ä°nternet Teknolojileri
Telefon: (533) 549 43 50 Faks: (262) 414 64 63
M. Fevzi Çakmak Cad. No: 40 41650 Gölcük KOCAELİ
 
tasarım ve barındırma NexGenHoster.com