Sorularınız için ? +90.262 414 64 62
a
Kalite ve Güvenin Doğru Adresi
 
 


a a
aa a

TÜRKİYE DAĞITICILIKLARIMIZ

Alwil Software

Kerio Technologies
Fire Trust


avast SC Magazine Awards 2006 Winner avast SC Magazine Awards 2007 Finalist

Virus Bulletin vb100 Award

West Coast Labs Checkmark
a a

Kerio MailServer 6

Kerio Mail Server

Kerio MailServer, internet standartlarına (ilgili RFC'lere) tam uyumlu, güvenli, kurumsal elektronik posta sunucusudur. KMS, şirketlerin ve ekiplerin çalışmalarını e-posta yoluyla, paylaşılan kontaktlarla, takvimlerle ve görevler ile destekler. Üstelik, tüm bunları entegre ve hızlı web arayüzü üzerinden sağlar.

Güvenli E-Posta
Kerio MailServer, süper hızlı biçimde, tüm SMTP, POP3, ve IMAP destekleyen masaüstü posta istemcileri ile (Windows, Mac, Linux, vs.) en son kriptolojik standartları (SSL/TLS) sorunsuzca desteklemin yanında, sunucudan sunucuya bağlantılarda da aynı metodları yüksek performansla sağlar.

Çifte Antivirüs Koruma
Kerio MailServer hiç bir rakibinde bulunmayan çifte antivirüs kontrolü sağlar: entegre McAfee Antivirus tarayıcısı ve popüler üçüncü parti antivirüs paketlerine eksiksiz destek (Avast, AVG, eTrust, NOD32, Sophos, Symantec) gelen ve giden tüm iletilerin temiz olmasını garantiler.

Anti-spam Koruma
Kerio MailServer standart olarak entegre SpamEliminator modülü ile birlikte gelir, ve bu modül sayesinde kapsamlı spam (istenmeyen posta) algılama ve blokaj tekniği sağlar. Buna ilaveten, Caller ID, SPF, dizin harmanlama saldırısı koruması ve bant genişliği sınırlamaları gibi yenilikçi araçlar sayesinde şirketlerin hem yasal açıdan, hemde güvenlik açısından spam ile ilgili risklerini azaltır.

Kerio WebMail
Sağlam, hızlı ve güvenilir entegre web arayüzü sayesinde Kerio MailServer, kullanıcılara rahat, tanıdık ve kolay kullanılabilir kapsamlı bir e-posta istemcisinin tüm özelliklerini kurumsal ortamların ihtiyaçları doğrultusunda, herhangi bir web tarayıcısından erişilebilecek halde sağlar.

Ekip Çalışması
Microsoft Exchange yazılımının yerine alternatif olarak Kerio MailServer, Exchange'in paylaşılan takvimleri, paylaşılan kontaktları ve paylaşılan görevleri, olduğu gibi Microsoft Outlook, Microsoft Entourage, ve Kerio Webmail üzerinden kullandırmaya devam ederken, şirketlere hem daha düşük maliyetler sağlar, hemde küçük ve orta boy işletmelerde daha başarılı bir kullanıcı deneyimi sunar.

Kolay Yönetim
Posta yöneticileri Kerio MailServer yazılımını sadece birkaç dakikada indirebilir, yükleyebilir, ve konfigürasyonunu gerçekleştirebilirler. KMS, çoğu konfigürasyon ayarları için basit yardımcı sihirbaz ekranları ile kurulumlarda yardımcı olur. Yönetici konsolu, güvenli uzaktan erişimi ile birden fazla KMS sunucusunun yönetiminde posta yöneticilerinin işini kolaylaştırır.

Microsoft Exchange'den KMS'ye geçiş aracı
Şirketlerin eskimiş ve hantal Microsoft Exchange 5.5/2000/2003 mesaj altyapılarından kurtulup, Kerio MailServer'a hızlıca ve sorunsuzca geçebilmeleri için özel olarak hazırlanmış Kerio Exchange Migration Tool tüm KMS sürümleri ile beraber gelmektedir. Bu araç Exchange kurulumundaki tüm kullanıcıları, klasör yapılarını, mesajları, tüm eklentileri, takvimleri, kontaktları ve görevleri sorunsuzca ve eksiksiz olarak KMS ortamına geçirmenizi sağlar.

Dizin Hizmetleri
Kullanıcı hesaplarının yönetimi, Kerio MailServer ile beraber gelen yerleşik veritabını ile ve istenirse aynı zamanda harici dizin hizmetleriyle de çalışabilmektedir. Kerio MailServer, Microsoft Active Directory (Windows), Apple Open Directory (MacOS X), ve LDAP dizin hizmetlerine tam destek vermektedir.

Yüksek Performans
Kerio MailServer kolayca genişletilebilir yapısıyla yerel ağınızda, 20 kullanıcıdan binlerce kullanıcıya kadar tek bir makinadan destek sağlayabilir. Tek bir sunucu makinası aynı anda kolaylıkla 500 IMAP kullanıcısını antivirüs ve antispam özellikleri ile birlikte sağlarken, başarımda herhangi bir yavaşlamaya rastlanmaz.

Geniş işletim sistemi desteği
Kerio MailServer, Microsoft Windows 2000/XP/2003 (tüm sürümler), Red Hat Linux, SUSE Linux ve MacOS X işletim sistemlerini destekler. Kerio Outlook Connector, sadece Windows işletim sistemlerinde çalışır.

a a
   
 
telif hakkı © 2000 - 2007 K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Telefon: (533) 549 43 50 Faks: (262) 414 64 63
M. Fevzi Çakmak Cad. No: 40 41650 Gölcük KOCAELİ
 
tasarım ve barındırma NexGenHoster.com