Sorularınız için ? +90.262 414 64 62
a
Kalite ve Güvenin Doğru Adresi
 
 


a a
aa a

TÜRKİYE DAĞITICILIKLARIMIZ

Alwil Software

Kerio Technologies
Fire Trust


avast SC Magazine Awards 2006 Winner avast SC Magazine Awards 2007 Finalist

Virus Bulletin vb100 Award

West Coast Labs Checkmark
a a

ISS Orange Web Filter

İnternette gezinti koruması için isteğe bağlı Kerio Winroute Firewall bileşeni.

Şirketler veya okul gibi enstitüler için kullanıcıların istenmeyen web sitelerine erişimi engellemek için ayrıntılı bir filtreleme eklentisidir. ISS Orange Web Filter entegre bir Kerio WinRoute Firewall web içeriğinin filtrelenmesi konusunda inanılmaz derecede güvenilir bir çözüm oluşturmaktadır.

ISS Orange Web Filter, alışveriş, haber, porno, spor ve gezi gibi Kerio WinRoute Firewall' un engelleyebileceği 58 adet web içeriği kategorisi içeren bir liste sunar.

Nasıl Çalışır?
Kerio WinRoute Firewall oldukça esnektir. Böylece farklı kullanıcı gruplarının farklı içeriklere sahip web sitelerine erişimi engellenebilir. Bir kullanıcı bir web sitesine her erişmek istediğinde, Kerio WinRoute Firewall, ISS Orange Web Filter veritabanını sorgulayarak bu sitenin yasaklı kategorilerden birinde yer alıp almadığını sorgular. Eğer site yasaklı kategorilerden birinde yer alıyorsa Kerio WinRoute Firewall otomatik olarak bu siteye erişimi engeller. Kullanıcı ayrıca bu erişim isteğinin bir yöneticinin incelemesi için kaydedildiğini belirten bir bilgi mesajı ile uyarılır.

Ayrıntılı Kapsama
ISS Orange Web Filter, taranmış 4 milyar sayfa ve kategorilere göre sınıflandırılmış 20 milyon adres ile en geniş web içerik veritabanıdır. Eğer bir kullanıcı ana veritabanında yer almayan bir web sayfasına erişmek istediğinde adres ISS e iletilir ve 24 saat içinde sınıflandırılması sağlanır. ISS 15 dildeki web sitelerini sınıflandırabilir.

Hızlı Performans
ISS Orange Web Filter etkinleştirilmiş Kerio WinRoute Firewall, istenen URL adreslerini yerel bir veritabanında bellekler. Ana web içerik veritabanı sadece ilk kez erişilmek istenen adresler için sorgulanır. Hızlı yanıtlama için ana veritabanı dünya çapında 7 ayrı bölgedeki sunuculara dağıtılır.

Detaylı İstatistikler
Kerio WinRoute Firewall kullanıcı veya organizasyon başına web trafiğinin detaylı bir istatistiğini sağlar. Yöneticiler bu istatistikleri kullanıcı tavrını anlamakta ve uygun web kullanım poliçeleri oluşturmakta kullanılır.a a
   
 
telif hakkı © 2000 - 2007 K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri
Telefon: (533) 549 43 50 Faks: (262) 414 64 63
M. Fevzi Çakmak Cad. No: 40 41650 Gölcük KOCAELİ
 
tasarım ve barındırma NexGenHoster.com